Res Enerji Sistemleri

Yenilenebilir Enerji & Enerji Verimliliği Yüksek Sistemler;

ISITMA - SOĞUTMA - HAVALANDIRMA
Res Enerji Sistemleri A.Ş. 2010 yılında 40 yıllık bir tecrübenin ışığında, Isıtma & Soğutma ve Havalandırma sektörüne mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur.

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimli Sistemler üzerine ciddi çalışmalar yapan Res Enerji Sistemleri, kaynakları ekonomik ve verimli bir şekilde kullanırken, doğanın da korunmasına büyük özen göstermektedir. 2017 Yılında tamamen yerli sermaye ile LIEBE yoğuşmalı kombi markasını hayata geçirmiştir. 2018 Yılında ise markanın ilk modeli olan Ecomix 24kW / 28kW tam yoğuşmalı kombi’sini piyasaya sürmüştür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş., Avrupa'daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan Hollanda markası Remeha’nın ve dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası Reflex’in de Türkiye distribütörü konumundadır.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği Restherma Isı Pompaları ve Ressolar güneş kollektörleri’ ni bulundurmasının yanı sıra, Japon devi Panasonic ısı pompaları ve klimalarının da Türkiye distribütörüdür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. Avrupa’daki en büyük ve en köklü fan üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin lideri İtalyan markaları Elicent ve Dynair’ın Türkiye distribütörlüğü’nü de üstlenmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. tüm marka ve modellerinin satış öncesi ve satış sonrası hizmeti için ise Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve servis ağını güvencesi altında toplamıştır.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ;
Res Enerji Sistemleri A.Ş. 40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübesi, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile müşteriyle buluşturmayı amaç edinmiş ilkesi, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadrosu, pratik, hızlı ve kullanıcı odaklı servis ağı anlayışı ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre eden ve yeni teknolojiler geliştiren AR-GE anlayışıyla sektörde en iyi olmayı amaç edinmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. ürettiği ve distribütörlüğünü üstlendiği, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, klimalar, güneş kolektörleri, genleşme tankları, boylerleri, separatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamını doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturmuştur.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. siz tüketicilerimizin keyifle ve güvenle kullanacakları ürünler üretmeye, tedarik etmeye, satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet sunmaya hızla devam etmektedir.

RES ENERJİ
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
YOUTUBE